המדריך המלא לאטרקציות במדריד

אטרקציות במדריד

אטרקציות כלליות במדריד

כל האטרקציות שיש למדריד להציע

מדריד עם ילדים

מדריד עם ילדים

 אספנו בשלכם את כל האטרקציות שאפשר לעשות עם ילדים במדריד 

לוז במדריד

לוח זמנים במדריד

בנינו בשלכם לוז לדוגמא על מנת שתכלו לקחת רעיונות

אטרקציות כלליות במדריד

 

מדריד עם ילדים

 

פארק וורנר - parque warner

פארק וורנר הינו אחד הפארקים המפורסמים ביותר שיש למדריד להציע כיום. חמישה אזורים שונים עמוסים באטרקציות, מסעדות וחנויות לכל המשפחה. מהזוהר של שדרות הוליווד היישר לקסם של כפר הסרטים. ממופעים חיים של DC Superheroes World ואולפני האחים וורנר ועד לפעולה של המערב הפרוע, כל חמשת האזורים האלה נבנו בשביל לעמוד בציפיות של אוהדי הפארק מהילדים הקטנים ועד המבוגרים שאוהבים אקשן מנועזים ביותר, ועד לרגועים שבילדים.

יתר על כן, ילדים ומבוגרים כאחד יכולים להנות מחוף הים של הפארק (כרטיס כניסה משולב) כשאר אטרקציית המים במורכבת מחוף חול טבעי, בו הסרטים המצוירים של לוני טונס, פלינטסטונס וקריקטורות סקובי דו יוסיפו ועד למתקנים המשלבים אלמנטים של מים. לפארק יש כניסה ציבורית המאפשרת גישה לאזור המים באופן עצמאי מהפארק וורנר, שיש לו גם כניסה משלו.

אין ספק שזאת אחת החוויות המשפחתיות הטובות ביותר אם החופשה שלכם נמצאת במדריד על מנת לדעת יותר על מחירים כנסו לאתר הבית של פארק וונר

*שימו לב תחבורה למקום מאוד מסורבלת עדיף לקחת מונית ולא להסתבך

פארק האטרקציות - parque de atracciones

פארק האטרקציות הממקום בקסה דה קמפו מברך אתכם לשלום. הוא מרכז בילוי ענק ביותר בספרד עם 32 אטרקציות המתאימות לכל והגילאים. אין דבר טוב יותר מאשר לראות את הילדים שלך צוחקים ושמחים אשר מבלים יום שלם בהנאה ולהתרגש ביחד איתם ממה שיש לפארק השעשועים להציע. רכבות הרים עוצרות לב, מגלשות מים מגניבות, קרוסלות מסתובבות במהירות מסחררת וטיולים שלווים בטבע ביחד.  אם אתם מחפשים אטרקציה לילדים שלכם וקרובה למרכז 20 דקות זהו בחלט המקום בשבילכם. 

* כמה דברים שחשוב שתדעו אם אתם הולכים בסופש השבוע תקנו כרטיס של התור המהיר אחרת כל החוויה שלכם תהרס בפארק זמן לעמוד בתור בין 40 - 60 דק בלי התור המהיר

** עדיף ללכת באמצע השבוע פשוט הרבה יותר נעים להסתובב בפארק ואין הרבה אנשים והתור למתקנים קצר יותר

*** דרכי הגעה מטרו קו 10 מפלאזה אספניה יורדים בתחנה בשם batan זמן הגעה בערך 15 דק

לוחות זמנים/תכנון טיול במדריד

 
סיור מודרך לטולדו

סיור יום לטולדו

אחת מהחוויות היחודיות שיש למדריד להציע היא כמובן לצאת ליום מודרך בטולדו. סיור ממלא מרגש וגדוש בהיסטוריה היהודית שהיתה ספרד. 

קשת מדריד סיורים להכרת העיר

סיורי העיר - ללא עלות

 סיורים מדליקים ללא עלות ברחבי העיר:הכרת העיר,טאפסים, אינסטגרם ועוד..מוזמנים להצריך

סיורים פרטים במדריד

סיורים פרטיים

אם אתם רוצים לראות את מדריד/טולדו בצורה אחרת: בלי אנשים שאתם לא מכירים בקצב ובזמן שלכם הסיורים האלה הם בשבילכם