top of page

 סיור טאפסים ואומנות רחוב  
(סיור ללא עלות)
ישנה אפשרות לצמחונים, טבעונים וללא גלוטן בתאום מראש.

IMG-5184_edited_edited.png

קשת מדריד, לצד סיורינו הפרטיים, מציעה לכם המבקרים סיורים ללא עלות.

החברה הראשונה והמנוסה ביותר במדריד בסיורים על מתן טיפים בלבד.


מה זה ..ואיך זה עובד...???

- סיורים המבוססים על מתן טיפים בתום הסיור וזאת לפי שביעות רצונו של המטייל.

כמה נהוג לשלם?

- בין 20 אירו ל 30 יורו למטייל.

-היה בסדר? 20 אירו

-היה ממש טוב? 25 אירו

- היה מקסים ויעיל? אפשר להשאיר 30 אירו.

סיור טאפסים ואומנות רחוב בשכונות הכי טרנדיות של מדריד.

ללא ספק אחד הסיורים הבלעדיים והבולטים שיש לקשת מדריד להציע לקהל הישראלי, קהל שאוהב לבקר את המקומות האותנטים יותר. סיור שכולו חוויה ובה תטעמו טאפסים בין רחובות וסמטאות קסומות שנמצאות בשכונות המלסנייה והצואקה היפייפיות. שכונות עממיות והיפסטריות כאחד. שכונות שהמחאה החברתית מוצגת בצבעים בשלל ״קישקושים אומנותיים״ ובהם גם עבודות גרפיטי מעניינות בכל פינה.

איך סיור זה מתנהל מהבחינה הכספית, הרי אוכלים, שותים ועדיין סיור זה הוא ללא עלות?

אז הנה לוז הסיור, התחנות והעלויות: 

- יציאה לסיור בשעה 16:00 או 17:00 מגראן וויה 31

- לאחר כ6 דקות הליכה, כבר תהיו בשכונת המלסנייה ההיפסטרית ובה תחושו את הקטע שלה, שכונת חיים שבה אין רשתות אוכל או אופנה ״קפיטליסטיות״ אלא מקומות ענווים, מודרנים ומזמינים. מגוון בתי קפה, טברנות שכונתיות וחנויות אופנה קטנות (חלקן של מעצבי אופנה בעצמם). 

- בלב השכונה ניכנס לטאפרייה שכונתית, שם תבחרו לכם את השתייה שתרצו, יין משובח, בירה, סנגרייה או כל משקה אחר תמורת 3 וחצי אירו מקסימום למשקה. הטאפסים יגיעו בחינם. כן! בחינם.... תקבלו טאפס עממי ושמו פטאטאס בראבאס המסורתי שיתן את הבסיס.

- לאחר סיבוב מודרך בשכונה מיוחדת ויפה זו, ניכנס לעוד טברנה של טאפסים, הפעם יהיה לנו שולחן שהוזמן מראש-רק לנו. בטברנה זו הבחירה של השתייה והטאפסים תהיה לפי העיין ולפי ההסבר שתקבלו על כל מנה ומנה. מחיר? 2 אירו ו50 אגורות לכל מנת טאפס וכ 3 אירו לערך על כל כוס שתייה (יין, בירה, סנגריה או שתייה קלה). הכל לפי ראות עינכם. 

- לאחר ישיבה של כ30 דקות בנקודה זו, נמשיך לשכונה הסמוכה ושמה צואקה. שכונה קסומה שעם השנים היא גם מזוהה עם הקהילה הגאה של מדריד. מטבע הדברים ובשל אופייה המיוחד היא שכונה אסתטית ומעוצבת יפה, מלאה בברים ובתי קפה חמודים ולה יש את הסיפור שלה. הסיור יסתיים לאחר כשעתיים וחצי (מרגע יציאתו) בשוק הטאפסים השכונתי ושמו סן אנטון שממש ליד הגראן וויה.

עלות? סיור ללא עלות - על מתן טיפים בלבד.

 

בקיצור, סיור שבסיכומו גם ראינו משהו אחר, גם שתינו וגם אכלנו ואולי גם החכמנו קצת. 

הוצאה מינימאלית של כסף לחוויה קסומה ובלעדית. 

הדרכה מקצועית, קלה ומשולבת עם הומור.

 

נקודת יציאה: גראן וויה 31 (ליד מלון הייאט)

סיור לקבוצה עד 10 משתתפים בלבד!

משך הסיור: שעתיים וחצי.

קילומטרים של הליכה: 2.0 

ימים בשבוע: שני עד שישי (כולל)

שעת יציאה: 16:00 ו17:00

            ישנם טאפסים צמחוניים וגם אפשרון לטאפסים ללא גלוטן ולטבעונים שבינכם , אנא ציינו זאת כבר בהתכתבות הראשונה עם המדריך ונארגן לכם טאפסים טבעוניים. 

 

ישנה חובת הרשמה!  מייד לאחר ההרשמה, תקבלו מאיתנו אישור ופרטים נוספים על סיור זה. (בנוסף, תקבלו הודעת וואטסאפ מהמדריך או המדריכה כ3 ימים לפני מועד הסיור)

 

להרשמה עצמית ומהירה:

Tapas

 טאפסים. בתאבון!

תרבות הטאפסים הינה מסורת ספרדית בת מאות שנים. מסורת בה יקבל הלקוח מנת טאפס על כל כוס שתייה ובחינם.... כן! רק שישאר עוד קצת, שירגיש בבית. בסיור זה נכיר את מנות הטאפסים השונות מהבטן.

BEF4070A-32CB-4A2C-A549-C54FC9E8930A_edited.jpg

אומנות רחוב

גרפיטי - מחאתיות בצבעים.

שכונות אלו (מלאסניה וצואקה) ידועות ברחובות וסמטאות עם שלל עבודות גרפיטי, חלקן אומנותיות וחלקן וואנדליסטיות. הגרפיטי נועד להביע את המחאתיות האנטי שלטונית 

IMG-1198.JPG

שכונת המלאסניה

סיור בלעדי זה יכיר לכם את השכונות היותר אופנתיות וטרנדיות של מדריד. שכונות אלו הן היותר אהובות על המדרידאים עצמם וגם על כאלו שמגיעים במיוחד למדריד, לגור או לבקר בהן. חוויה שאסור לפספס.

צפו בסרטון על סיור זה:

bottom of page