סיור גראפיטי במדריד -קשת מדריד.jpg

סיור גרפיטי במדריד בעברית - ללא עלות

הקדמה: מדריד היא עיר שהאמנות בה מאוד מפותחת מספיק שתלכו בעיר כמה דק וכבר תוכלו לראות ציורי קיר, גרפיטי, אומנות אורבנית. צריך להבין שעד 1975 ספרד הייתה תחת שילטון דיקטטורי פשיסטי וחל איסור על כל הנושא. לכן אמנים מדריד יצאו ברדת החשיכה ויצרו את יצירותיהם על קירות העיר כמחאה אומנותית. לאחר שהשילטון התחלף הוקמה דמוקרטיה וכך גם החלה האמנת הרחוב להתפתח במדריד ולתפוס תאוצה. 

כיום במדריד יש הרבה מקומות עם ציורי קיר יפיפים מכל הסוגים כגון אותיות, יצירות  מופשטות וראליות, אמנות מודרנית, וכמובן ציורים על הפוליטיקה של מדריד וספרד.

סרטון קצר על הסיור גרפיטי של קשת מדריד

4 סיבות  מדוע לקחת סיור גרפיטי בעברית

1. הסיור אמנות הרחוב  הוא בעברית

מניסיונינו עם אלפי לקוחות אנחנו ממליצים לקחת סיור גרפיטי במדריד עם מדריך ישראלי שגר במדריד ומכיר את האיזור. בנוסף המדריך ישים דגש על מה שמעניין את המטייל הישראלי.

2. הסיור אומנות אורבנית הוא ללא עלות

הסיור מבוסס על שביעות רצון של הלקוח ולפי זה הלקוח התייר הישראלי מחליט כמה לשלם. בנוסף ברמה השירותית המדריך חייב לתת את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

3. הסיור אמנות הרחוב עובר בכל הנקודות המרכזיות של שכונות הגרפיטי

במדריד יש המון איזורי גרפיטי אבל המקומות הטובים ביותר הם lavapies ו - la latina. הסיור מרכז עבורכם את כל המקומות בשכונות עם הסברים בעברית בלי צורך לפתוח מפה ולנסות לגלות איפה הציורים מסתתרים.

4. הסיור נכנס לטבקלריה - מפעל הטבק הישן של מדריד

בשכונה lavapies יש את מפעל הטבק הישן של מדריד וכיום הוא עבר שינוי והפך להיות מרכז אלטרנטיבי בקהילת מדריד. המון אמנים צעירים מגיעים לשם בשביל לצייר על קירות המפעל את האמנות שלהם ולהחליף רעיונות אחד עם השני. המקומות הוא חוויה בפני עצמו.

פרטים על הסיור גראפיטי של קשת מדריד.

מערכת: פבואר - מרץ

עלות: ללא עלות

משך הסיור: עד כשעתים

בימי: ראשון וחמישי

נק מפגש: מוזיאון רינה סופיה הסטארבקס בשעה 17:00

 נק סיום: מרכז העיר - כיכר מיור

*חובה להרשם לפני 

הסיורים המודרכים של קשת מדריד - במדריד והסביבה

טולדו

סיור להכרת העיר

 נשמח לטייל איתכם!

שי (ווצאפ): 0034-640671275

יונתן (ווצאפ): 0034-635083426

facebook logo_edited.png
keshetmadrid

קבוצות המדיה של מדריד

שעות פעילות: 20:00 - 9:00

קבלת קהל: בכל ימות השבוע