הסיורים הפרטיים של קשת מדריד

Image by Elevate

קשת מדריד מציעה לצד הסיורים החינמיים גם סיורים פרטיים. סיורים פרטיים הם פרט חשוב לאלו החפצים בסיור לקבוצות מדודות או משפחות, סיור המעוצב חלקית לפי רצון המטייל. שעות, מסלול ואופי הסיור יקבעו מראש באופן אישי.
- הסיור הקלאסי במדריד הוא סיור הכרת העיר שהוא סיור בהחלט מומלץ לקבוצות קטנות ומשפחות. 

מחיר:35 יורו למטייל
- סיור שכונות לשכונות האלטרנטיביות והאופנתיות (מלסנייה וצואקה) מאופיו האלטרנטיבי, כבר מותאם לסיורים פרטיים ולקבוצות קטנות.

מחיר: 35 יורו למטייל כולל שתייה אחת (שלצידה יוגשו טאפסים)


- סיור פרטי לעיר הסמוכה טולדו הוא בהחלט סיור מיוחד במינו ולסיור זה ישנן וריאציות שונות (פרטים נוספים כאן למטה) שכן יש לבחור את סוג התחבורה להגעה לעיר, אם זה וואן פרטי האוסף אתכם ממלונכם או מאידך רכבת (תחנה אחת ויחידה ממדריד- זמן נסיעה כ28 דקות).בחירה בין לינה בטולדו שהוא סיור רומנטי במיוחד או רק ביקור של יום אחד.

מחיר: תלוי בדרך ההגעה, יש גם לחשב דמי מדריך מקומי מתלווה (טולדני) שזה חובה לפי חוק. 
 

טולדו-סיורים פרטיים:

מטבע הדברים העיר טולדו היא מוקד חשוב לכלל התיירים והביקור בה הוא בהחלט מאסט!
קשת מדריד והמדריך יונתן הגר בטולדו, מציעה לכם, הקהל הישראלי, מגוון אפשרויות לביקור בעיר זו שכן זו חוויה בפני עצמה וישנו ביקוש הולך וגדל לסיורים פרטיים המותאמים לאופי של הקבוצה.
אם החלטתם על סיור פרטי לטולדו, אלו האפשרויות המוצעות:

הסיור הקלאסי. יציאה ממדריד בשעה 10 בוואן פרטי או ברכבת, הגעה לטולדו בשעה 11, סיור פאנורמי מסביב לעיר, ביקור במפעל החרבות, כניסה אל פנים חומות העיר, ביקור בשלוש הרובעים עם דגש על הרובע היהודי, כניסה לביתו של יצחק אבארבנל, כניסה לבית הכנסת שבנה שמואל הלוי, סדנת מרציפאנים, כניסה למיקווה עתיק, מסלול יפייפה בסמטאות העיר עם הסברים נעימים ועינייניים, זמן חופשי לאוכל וקניית מזכרות. וחזרה משוערת למדריד בסביבות השעה 17:30.
עלות: תלוי בצורת ההגעה לעיר (רכבת או וואן), יש לקחת גם בחשבון שבטולדו יתלווה מדריך או מדריכה מארגון המדריכים המקומיים הטולדניים וזאת על פי חוק. 

טולדו - הסיור הרומנטי.
ללא כל ספק אחת הערים היפות והרומנטיות בתבל.
הסיור הרומנטי הוא בעל אופי מפנק במיוחד וכולל לינה בת לילה אחד בעיר העתיקה, כניסה לספא עתיק יומין שבהחלט עובד, סדנאת קוקטלים בה תבחרו אתם את הקוקטייל אותו תרצו ללמוד להכין בביית. ארוחות גורמא במסעדות (לא רק מעולות אלא גם מיוחדות ביופי ובאינטימיות שלהן). טעימות גבינות ויין,. לבחירתכם גם מופע קצר של לאדינו ככה על הדרך באחת הכיכרות הנסתרות של העיר הפצפונת הזו.....וגם כניסה לילית אל מנהרות העיר המוארות בנרות...הכל לפי בחירה.
תכנית מומלצת ליום השני: סיור טבע לצד נהר הטאחו, גלישה באומגה וביקור במוזאון הנשק או כל מוזאון אתרקטיבי אחר. 
עלות: כיוון שסיור זה הוא לפי הזמנה ועיצוב אישי, המחיר יקבע באופן פרטי.
למעוניינים. אנא צרו קשר איתנו במייל.
תודה